Kõik uudised

Uuest aastast korter Merko Kodudelt

1. jaanuaril 2024. aastal jaguneb Merko Ehitus Eesti senine äritegevus kahe juriidilise isiku vahel. Kinnisvaraarenduse ja korterite müügiga tegeleb edaspidi OÜ Merko Kodud ning ehitusteenust pakub AS Merko Ehitus Eesti.

Sarnane põhiäri iseloomust lähtuv struktuur on kasutusel kõigil Merko Ehituse kontserni koduturgudel – kinnisvaraarendust ja ehitusäri viivad ellu sõsar-äriühingud, mis Merko korteriarendusprojektide puhul omavahel tihedat koostööd teevad.

Merko Kodude koosseisu lähevad üle Merko Ehitus Eestis seni kinnisvaraarenduse ja korterite müügiga tegelenud töötajad. Ettevõtte juhina alustab Indrek Tarto. Töötajate igapäevatöö ja kõik senised kontaktandmed jäävad samaks. Ka korteriostjate ja Merko arendusprojektidesse panustavate partnerite jaoks ei muutu midagi olulist – ikka on neile abiks seesama Eesti tuntuim ja mainekaim kinnisvaraarendaja Merko.

Merko Ehitus Eesti jätkab senist tegevust ühe Eesti suurima ehitusettevõttena. Pakume tellijatele ehitusteenust üldehituse ja insenerehituse vallas ning teostame oma oskustöölistega betoonitöid ja viime ellu taristuehituse projekte. Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehe rollis alustab uuest aastast tööd Jaan Mäe ja juhatuse liikmena jätkab Veljo Viitmann.