Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kodu Erminurme kvartalis – looduse ja kultuuri harmoonias

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Eesti Rahva Muuseumi kõrval asuvast Erminurme kvartalist, mis on koduks juba 140 perele ning mis on pidevalt kasvamas ja arenemas üha terviklikumaks elukeskkonnaks, leiab Martini pere pilkupüüdva kodu, kus rõhk on detailideni läbi mõeldud erilahendustel ja julgetel värvidel.

Fotograaf: Märt Lillesiim

Parimad killukesed erinevatest maailmadest

Tartus asuv Raadi piirkond on Martinile alati sümpaatne olnud. Seal kohtuvad erinevate maailmade parimad osad – looduskeskne, lopsaka roheluse ja rohkete parkidega ümbruskond; mitmesugused kultuurisündmused naabriks olevas Eesti Rahva Muuseumis ning isegi Tartu Raekoja plats on vaid 30-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Merko loodud Erminurme kvartal on Martini sõnul uus, kiiresti arenev, rahulik ja turvaline piirkond, kus koduuksest väljudes saab tõepoolest automüra asemel linnulaulu kuulata.

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Julged ja sügavad toonid lisavad isikupära

Kodu sisustamisel oli Martini pere eesmärgiks luua mõnus kodune keskkond, mis on modernne, aegumatu olemusega ja stiilipuhas. Soov oli, et kodu oleks stiililt natukene julgem ja erilisem, mistõttu saigi sisustamisel kasutatud erksamaid ja tumedamaid värvitoone. Kodus on Martin katsetanud mitmete eritellimusel valminud lahendustega, mis loovad oma efektse välimuse ja läbi mõeldud funktsionaalsusega suurepärase terviku. Lisaks leiab Martini kodust rohkelt ka integreeritud valguslahendusi, mis aitavad pimedal ajal hubasust ja mõnusat meeleolu soovi korral veelgi võimendada.

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Fotograaf: Märt Lillesiim

Iga element lõpuni läbi mõeldud

Kodu loomise juures oli Martini sõnul kõige keerulisem osa see, et pidi nägema ette iga detaili soetamisega korteri üldpilti. Samuti seda, et korteris olevad asjad oleksid ka lähiajal teemakohased ning vajalikud. Tüütu ning kulukas on hakata mõne aja möödudes asju ümber vahetama seetõttu, et nad pole enam moes või ei leia rakendust. Korteri sisustamisel oli abiks sisearhitekt Maarja Mets, kelle abiga jõuti üheskoos tulemuseni, millega kõik osapooled rahule jäid.

Video: Siim Kingisepp, Mihkel Notta

Tartus asuv Erminurme kvartal on pidevalt arenemas. Sealsed IV etapi kodud on sissekolimiseks valmis! Tutvu veel vabade Erminurme kodudega!

Vaata ka neid